Bytové odvlhčovače a zvlhčovače — Odvlhčovače - tepelné čerpadlá

 
 
 

Bytové odvlhčovače

  • Odvlhčovače, ktoré vám výborne pomôžu pri sanácii škôd, ktoré spôsobili povodne.
  • Zabezpečia vám zdravšie a príjemnejšie prostredie vo vašom domove bez roztočov a plesní, pretože pri vlhkosti vzduchu viac ako 70% dynamicky narastá reprodukcia roztočov a plesní.
  • Odvlhčovač zabezpečí udržanie vlhkosti v rozmedzí 50-60%, čím zabráni výskytu roztočov a plesní a vytvorí tak zdravšie životné prostredie.
U nás v ponuke nájdete:                                                                                                           
  1. adsorbčné odvlhčovače
  2. kondenzačné odvlhčovače
 

Zvlhčovače

  • V zimnom období má kombinácia chladného počasia a ústredného kúrenia za následok vznik suchého vzduchu v našich domácnostiach. Ten vysušuje pokožku, spôsobuje bolesti v krku a svrbenie očí. Suchý vzduch tiež zvyšuje riziko infekcií a negatívne vplýva na ľudí, trpiacich dýchacími ťažkosťami a alergiami. Jeho negatívny vplyv však nepociťujú iba ľudia, trpia aj naše domácnosti a nábytok. Prasklina na drevenom nábytku je vo väčšine prípadov spôsobená nedostatkom vlhkosti vo vzduchu.
  • Náš nový rad zvlhčovačov MeacoMist bojuje proti suchému vzduchu a pomáha dosiahnuť zdravú rovnováhu.

U nás v ponuke nájdete:

MeacoMist Deluxe
 
 
Cenník pre rok 2017 k dispozícii
13.2.2017
Medzinárodné výstavy s účasťou MICROWELL
27.3.2017
Cenník bazénových odvlhčovačov a tepelných čerpadiel sme doplnili o úžasné novinky - nové produkty, nové príslušenstvá, meraciu a regulačnú techniku, montážny a servisný materiál. Kontaktujte nás... Príďte sa dotknúť našich výrobkov, vrátane revolučnej novinky - DRY SIREN - stropného bazénového odvlhčovača, na medzinárodných výstavách na rôznych miestach Európy. Najbližšie:
INTERKLIMA FAIR, 4.-7.apríla 2017 v Záhrebe, Chorvátsko
Aqua-Therm Kiev, 28.5.-2.6. 2017, Ukraina

 
Vlhkosť nemusí byť problém