Odvlhčovače vzduchu a tepelné čerpadlá - Odvlhcovac.sk

 
 
 

2015

Ocenenie

 pri príležitosti: Konferencia Meaco, UK   


 
V septembri 2015 sa konala vo Veľkej Británii Medzinárodná konferencia, ktorej usporiadateľom bola spoločnosť Meaco. Cieľom konferencie bola podpora marketingových aktivít na medzinárodnom trhu pre produktový rad bytových a priemyselných odvlhčovačov.  Microwell, ako dlhoročný obchodný partner spoločnosti Meaco, bol pozvaný a ocenený na tejto konferencii.
 

 

 

Ocenenia pre Microwell

V uplynulých rokoch spoločnosť Microwell získala úspech nielen medzi klientmi a zákazníkmi v 25 krajinách sveta, ale uznanie vyjadrila aj odborná verejnosť . Všetky nižšie uvedené ocenenia sú považované za prejavenie nepretržitej dôvery a oddanosti k inováciám a skutočným hodnotám.

Radi vyvíjame lepšie výrobky pre ľudí.

 

2014

Výrobok roka

pri príležitosti: Aquatherm Nitra  


 
Počas výstavy Aquatherm Nitra 2014 zameranej na vykurovaciu, ventilačnú, klimatizačnú a ekologickú techniku, Slovenská spoločnosť pre techniku prostredia ocenila spoločnosť Microwell, vlastne jej výrobok, bazénové tepelné čerpadlo HP1200 Compact PREMIUM /12kW/ cenou VÝROBOK ROKA 2014. Je to už tretie takéto ocenenie za vlastné výrobky pre našu spoločnosť.
 

HP1200 Compact Premium
bazénové tepelné čerpadlo

 

Čestné uznanie

pri príležitosti: CONECO Bratislava


 
 
Počas Medzinárodného veľtrhu stavebníctva CONECO 2014 v Bratislave, Slovenský zväz pre chladiacu a klimatizačnú techniku, udelil čestné uznanie našej spoločnosti za vlastný výrobok, bazénový odvlhčovač DRY500 DUCT.
 
 Microwell DRY 500 DUCT          
kanálový bazénový odvlhčovač
 

2013

Ocenenie

 pri príležitosti: Konferencia Meaco, UK   


 
V roku 2013 sa konala vo Veľkej Británii Medzinárodná konferencia, ktorej usporiadateľom bola spoločnosť Meaco. Cieľom konferencie bola podpora marketingových aktivít na medzinárodnom trhu pre produktový rad bytových a priemyselných odvlhčovačov.  Microwell, ako dlhoročný obchodný partner spoločnosti Meaco, bol pozvaný a ocenený na tejto konferencii.
 

 

Výrobok roka

pri príležitosti: Aquatherm Nitra   


 
Medzinárodný odborný veľtrh vykurovacej, ventilačnej, klimatizačnej, meracej, regulačnej, sanitárnej a ekologickej techniky Aquatherm Nitra ocenil najlepšie výrobky na trhu bazénovej techniky. Boli tu udeľované ocenenia Zlatá medaila a diplomy za výnimočné produkty na trhu v roku 2013. Microwell získal 1. cenu za svoj výrobok bazénový odvlhčovač DRY500 Metal. 'Sme hrdí za udelenie takéhoto ocenenia nášmu výrobku. Táto cena je vyjadrením nášho nepretržitého úsilia preraziť so slovenskými výrobkami na zahraničný trh' vyjadril sa riaditeľ spoločnosti Microwell Ing. Tibor Kovács počas svojho prejavu pri preberaní ocenenia.
 
 Microwell DRY 500 METAL
 

2005

 

Výrobok roka

pri príležitosti: Aquatherm Nitra   


 
Medzinárodný odborný veľtrh vykurovacej, ventilačnej, klimatizačnej, meracej, regulačnej, sanitárnej a ekologickej techniky AQUATHERM konaný v Nitre každoročne oceňuje najlepšie výrobky v danej oblasti. Microwell získal cenu v kategórii Výrobok roka 2005 za bazénový odvlhčovač DRY500 Metal. 
 
 Microwell DRY 500 METAL
 
 
 
Vlhkosť nemusí byť problém