Blog

Microwell kráča s dobou, využíva tie najmodernejšie technológie

investigations

nov 19, 2019
Microwell kráča s dobou, využíva tie najmodernejšie technológie | Blog - Microwell

Filozofiou našej spoločnosti je stále posúvať hranice technológií dopredu a to platí nielen pre naše stroje, ale i preto ako naše novinky komunikujeme našim zákazníkom. Našou prvou líniou sú samozrejme sociálne siete Facebook, Instagram, alebo Youtube a teraz sme sa posunuli v tomto smere opäť o technologický krôčik dopredu.

Sme veľmi radi, že naša spoločnosť sa môže pochváliť novou technológiou, ktorá Vám zobrazí naše zariadenie, kdekoľvek kde budete chcieť, čiže ak si neviete úplne dobre predstaviť, ako bude Váš bazén vyzerať po namontovaní tak potrebného bazénového odvlhčovača, je aplikácia od spoločnosti AR Visual tým pravým pre Vás. Taktiež ak ste obchodník a snažíte sa klientovi predať naše zariadenie, je to neoceniteľná pomôcka, pretože ako sa vraví je lepšie raz vidieť ako sto krát počuť. Našim pilotným produktom v rozšírenej realite je odvlhčovač DRY 500 metal a ďalšie budú pribúdať na základe ohlasov našich zákazníkov – Vás.

A ako to funguje?

Veľmi jednoducho stiahnete si do telefónu aplikáciu (dostupná pre iOS a Android) (odkaz accesssories) a postupujete nasledovne:

AR Visual - Brands - All - Microwell - DRY 500 Metal .

Ovládanie aplikácie je potrebné trochu trénovať ,ale na nejaký 3-4 pokus Vám to už pôjde bez problémov. Na začiatok je potrebné „oskenovať“ telefón podlahu miestnosti a ochvíľu sa Vám zobrazí samotný odvlhčovač a už je iba potrebné si vybrať stenu na ktorú chcete odvlhčovač umiestniť, trochu sa s odvlhčovačom pohrať aby bol správne natočný. A pretože ako sa vraví je lepšie raz vidieť ako sto krát počuť, pozrite si naše krátke inštruktážne video.

Späť