Blog

Naše ohliadnutie za globálnou konferenciou Microwellu 2019

investigations

okt 04, 2019
Naše ohliadnutie za globálnou konferenciou Microwellu 2019 | Blog - Microwell

Teraz, niekoľko dní po tohtoročnej MGC 2019, sme mali chvíľu premýšľať o našej druhej konferencii, ktorá sa venovala medzinárodným obchodným partnerom Microwellu.

Pre tento rok sme ako konferenčné miesto vybrali Danubius Grand hotel, ktorý sa nachádza v Budapešti na Margitinom ostrove. Ukázalo sa, že ide o perfektnú voľbu, pretože naši hostia boli skutočne ohromení úchvatným prostredím hotela a všetkými poskytovanými službami.

Na podujatí sa zúčastnili medzinárodní partneri Microwellu z 20 krajín, a to Rumunska, Fínska, Nemecka, Poľska, Španielska, Turecka, Ukrajiny, Slovenska, Maďarska, Českej republiky, Bulharska, Chorvátska, Lotyšska, Estónska, Cypru, Kataru, Švajčiarska, Talianska, Jordánska a USA.

Cieľom bolo opäť spojiť našich celosvetových distribútorov a zástupcov spoločnosti Microwell, aby sa podelili o svoje znalosti, najnovšie informácie a správy z tohto odvetvia.

Náš tím Microwell pripravil rôzne zaujímavé prezentácie zamerané na každý jednotlivý segment podnikania, tj. na výrobu, marketing a predaj produktov, vývoj produktov, export.

Všetci účastníci konferencie dostali príležitosť na „osobné rozhovory“ s našimi technikmi a obchodnými zástupcami a priestor diskutovať o akejkoľvek téme. Naše vystavené výrobky bolo možné vyskúšať aj priamo na mieste.

V rámci predstavenia mnohých vynikajúcich strojov a rôznych aplikácií sme predstavili naše nové tepelné čerpadlá s chladivom R32 on/ off i invertor, 2. generáciu DRY SIREN, DRY800 / 1200 v prevedení Wave a mnoho ďalších.

Vďaka veľmi peknému jesennému počasiu sme si mohli skutočne užiť naše organizované popoludňajšie programy vrátane výletu loďou po Dunaji, prehliadky mesta Budapešť s večerou a objavovania Margitinho ostrova. Naši hostia mohli relaxovať v hotelovom wellness, či tráviť voľný čas behaním, cvičením alebo prechádzkami po ostrove.

Sme veľmi radi, že všetci pozvaní hostia opustili konferenciu v dobrej nálade a získali mnoho užitočných a dôležitých informácií o našich produktoch, aplikáciách a službách, ktoré, dúfajme, budú mať pozitívny vplyv na našu ďalšiu spoluprácu.

Späť