About us

O nás

Microwell, spol. s r.o., bola založená v roku 1992 a pozostáva z troch obchodných divízií. Po prvej divízii priemyselných meracích riešení bola v roku 1996 založená druhá divízia so zameraním na riešenia klimatizácií. Najmladšia a najrýchlejšie sa rozvíjajúca divízia sa špecializuje na vývoj, výrobu a distribúciu odvlhčovacích a vykurovacích riešení. Na základe rozsiahlych poznatkov a skúseností z divízií merania a klimatizácie bola v roku 2003 založená tretia divízia, keď dozrela potreba trhu pre inovatívne, moderné, spoľahlivé a efektívne produkty. Spoločnosť Microwell neustále investuje do komplexného výrobného závodu s vlastným výskumom a vývojom zariadení, laboratóriom a testovacím priestorom.

V roku 2020, reakciou na celosvetovú pandémiu COVID-19, inžinieri R&D oddelenia vyvinuli nový prístroj na čistenie vzduchu na báze UV-C žiarenia. Spoločnosť Microwell následne začala s výrobou a predajom germicídneho žiariča ATHMOSS, ktorý vzduch nasáva, vyčistí, prefiltruje a následne vydenzifikovaný vypúšťa do priestoru, v prítomnosti ľudí v miestnosti.

Dnes sme špecialistami na odvlhčovanie a vyhrievanie bazénov s viac ako 5000 úspešnými projektami, od bazénov, Jacuzzi, víriviek, hotelových a rekreačných centier, múzeí, galérií, zdravotníckych zariadení, cez nádrže pre ryby a medúzy, až po zariadenia na regeneráciu koní. Sme hrdí na to, že naše výrobky exportujeme do viac ako 30 krajín. Keďže zákazníci v každej krajine a na každom trhu hľadajú rôzne vlastnosti a hodnoty produktu, vždy sme pozorne načúvali, čo naši klienti požadujú. Väčšina našich produktov a doplnkov sa vyvinula po úzkej spolupráci s našimi zákazníkmi.

Výrobky firmy Microwell poskytujú úžitok pre spotrebiteľov v rôznych krajinách. Naším cieľom nie je predávať "len krabicu“, my poskytujeme riešenie. Ponúkame najširšiu skupinu produktov, modelov, možnosť v plnej flexibilite sa prispôsobiť každej jednotlivej aplikácii a preferenciám každého jednotlivého klienta vďaka mnohým doplnkom, ktoré na požiadanie je možné pridať k produktu. Veríme, že neexistuje bazén, sauna alebo vírivka, či Spa alebo hotely, ktoré by nemohli byť vybavené produktami spoločnosti Microwell.

Zamestnávame jedných z najskúsenejších inžinierov zo strednej Európy. Sme hrdí na to, že máme pre našich zamestnancov osobný rastový a vzdelávací program, ktorý neustále zvyšuje ich znalosti a kompetencie. Sme si teda istí, že vyhovieme akýmkoľvek Vašim požiadavkám.

S podporou štyroch pobočiek na Slovensku, v Českej republike a Maďarsku a predajnou sieťou rozširujúcou sa vo viac ako 30 krajinách po celom svete podporujeme zákazníkov v celej Európe, Rusku, Turecku, Brazílii, Južnej Afrike a na Strednom východe.

Ak máte otázku, pokojne sa na nás obráťte. Radi Vás obslúžime.