Ocenenia

Ocenenia

PRODUKT ROKA 2017 - Microwell

PRODUKT ROKA 2017

Minuloročný medzinárodný veľtrh pre kúrenie, ventiláciu, klimatizáciu, meranie, reguláciu, sanitárnu a ekologickú technológiu Aquatherm Slovakia 2017 bol pre nás obrovským úspechom! Náš nový stropný bazénový odvlhčovač DRY Siren bol predstavený profesionálom i širokej verejnosti a získal prestížne ocenenie Produkt roka 2017.

DRY SIREN Smart mono
LUXUSNÝ DIZAJN 2017 - Microwell

LUXUSNÝ DIZAJN 2017

Stropný bazénový odvlhčovač DRY Siren bol prvýkrát prezentovaný širokej verejnosti na veľtrhu Coneco-Racioenergy 2017, kde získal špeciálnu cenu za luxusný dizajn 2017. Ako prestížny, krásne remeselnícky a inovatívny dizajn, ktorý odráža vášeň pre vyspelú technológiu, je DRY Siren uznávaný ako vysoko inteligentný produkt vyvinutý s najvyššou mierou pozornosti na detail a kvalitu.

DRY SIREN Smart mono
NÍZKA SPOTREBA ENERGIE 2017 - Microwell

NÍZKA SPOTREBA ENERGIE 2017

DRY SIREN Smart mono
PRODUKT ROKA 2014 - Microwell

PRODUKT ROKA 2014

Na 24. veľtrhu energetickej efektívnosti Racioenergy CONECO, ktorý sa konal v roku 2014 na Slovensku, Slovenská asociácia pre chladiacu a klimatizačnú techniku ocenila výrobok Microwell DRY 500 DUCT. Náš odvlhčovač vzduchu DRY 500, ktorý bol ocenený i v minulosti, dostal špeciálnu cenu za uznanie pre svoju Duct verziu, čo je ďalší príklad našej maximálnej efektivity práce. Efektívnosť bola tónom celého veľtrhu - CONECO sa konalo pod sloganom "Postavme modernú a ekonomickú budúcnosť", v ktorej sa vystavovatelia HVAC mohli prezentovať spolu so spoločnosťami, ktoré sa primárne zameriavajú na energeticky účinné technológie a tým zdôrazňujú význam pochopenia globálnej energetickej výzvy prostredníctvom efektívnosti a udržateľnosti.

DRY 500 Duct
PRODUKT ROKA 2014 - Microwell

PRODUKT ROKA 2014

Na 16. medzinárodnom veľtrhu pre vykurovanie, ventiláciu, klimatizáciu, meranie, reguláciu, sanitárnu a environmentálnu technológiu Aquatherm 2014 získal Microwell ocenenie Produkt roka pre naše nové bazénové tepelné čerpadlo HP 1200 Compact PREMIUM. Ocenenie spoločnosti Aquatherm je udeľované najlepším z najlepších v súťaži v oblasti vzduchotechniky. Vybrané Slovenskou spoločnosťou pre životné prostredie získalo ocenenie v 11 kategóriách a bolo odmenené korunným ocenením pre náš produkt. Vyznamné ocenenie slávilo vynikajúci výkon a prvotriednu účinnosť HP 1200 Compact PREMIUM (teraz HP 1500 Compact PREMIUM). Porota uznala kompaktnú veľkosť a výkonný motor s výkonom 13 kW, schopný nepretržitej a spoľahlivej prevádzky s najvyššou účinnosťou. Už od samého začiatku výroby je HP 1200 jedným z najvyhľadávanejších produktov.

PRODUKT ROKA 2013 - Microwell

PRODUKT ROKA 2013

Výstava Aquatherm Slovakia 2013 zameraná na chladenie, vzduchotechniku a klimatizáciu tradične ocenila najlepšie produkty pre nadchádzajúci rok. Medzi zlatými medailami a oceneniami sa udeľuje cena Slovenského produktu za rok 2013. Microwell získal prvé miesto s bazénovým odvlhčovačom vzduchu DRY 500 Metal. Počas prejavu generálny riaditeľ spoločnosti Microwell Ing. Tibor Kovacs vyjadril svoje uznanie a odhodlanie uspieť s produktmi Microwell v zahraničí.

DRY 500 Metal
PRODUKT ROKA 2005 - Microwell

PRODUKT ROKA 2005

Prvá verejná prezentácia Microwellu a jeho produktov sa uskutočnila na medzinárodnom veľtrhu Aquatherm Slovakia 2005 pre vykurovanie, vetranie, klimatizáciu, meranie, reguláciu, sanitárnu a environmentálnu technológiu. V poradí 7. výstava Aquatherm Slovakia, ktorá sa konala v Nitre, sa ukázala ako veľmi úspešná pre našu spoločnosť. Microwell získal prvé miesto v kategórii Produkt roku 2005 s bazénovými odvlhčovačmi. Keďže náš nový model DRY 500 Metal si získal veľký záujem a mnoho pochvál, získal prestížne ocenenie, ktoré korunuje našu prácu a úsilie vytvárať inovatívne produkty s vynikajúcim výkonom.

DRY 500 Metal